Шановний клієнте!

Будь ласка, ознайомтеся з чинними тарифами сервісу.

З 22.09.2020 застосовується тариф:

Тариф «Базовий» - обирайте цей тариф, щоби отримувати звіт про стан вашого Фінансового здоров'я кожні 10 днів. Вартість послуг за цим тарифом складає 180 UAH (в еквіваленті 460 RUB за поточним курсом валют), починаючи з першого дня оформлення заявки.

Тариф «Оптимальний» - обирайте цей тариф, щоби отримувати звіт про стан вашого Фінансового здоров'я кожні 15 днів. Вартість послуг за цим тарифом складає 180 UAH (в еквіваленті 460 RUB за поточним курсом валют), починаючи з першого дня оформлення заявки.

Тариф «VIP» - обирайте цей тариф, щоби отримувати звіт про стан вашого Фінансового здоров'я кожні 5 днів. Вартість послуг за цим тарифом складає 180 UAH (в еквіваленті 460 RUB за поточним курсом валют), починаючи з першого дня оформлення заявки.

Обрати найбільш відповідний тариф Ви можете в особистому кабінеті.

Архівні тарифи (дійсні до 22.09.2020):

Тариф «Базовий» - обирайте цей тариф, щоби отримувати звіт про стан вашого Фінансового здоров'я кожні 30 днів. Вартість послуг за цим тарифом складає 180 UAH, починаючи з першого дня оформлення заявки.

Тариф «Базовий» - обирайте цей тариф, щоби отримувати звіт про стан вашого Фінансового здоров'я кожні 30 днів. Вартість послуг за цим тарифом складає 175 UAH, починаючи з першого дня оформлення заявки.

Тариф «Базовий» - обирайте цей тариф, щоби отримувати звіт про стан вашого Фінансового здоров'я кожні 15 днів. Вартість послуг за цим тарифом складає 175 UAH, починаючи з першого дня оформлення заявки.

Тариф «Базовий» - обирайте цей тариф, щоби отримувати звіт про стан вашого Фінансового здоров'я кожні 5 днів. Вартість послуг за цим тарифом складає 175 UAH (в еквіваленті 449 RUB за поточним курсом валют), починаючи з першого дня оформлення заявки.

Тариф «Базовий» - обирайте цей тариф, щоби отримувати звіт про стан вашого Фінансового здоров'я кожні 5 днів. Вартість послуг за цим тарифом складає 136 UAH, починаючи з першого дня оформлення заявки.

Тариф «Базовий» - обирайте цей тариф, щоби отримувати звіт про стан вашого Фінансового здоров'я кожні 5 днів. Вартість послуг за цим тарифом складає 129 UAH, починаючи з першого дня оформлення заявки.

Тариф «Один раз в 5 днів» - Звіт про стан вашого Фінансового здоров'я і актуальні пропозиції надаються кожні 5 днів. Вартість послуг за цим тарифом становить 175 UAH, починаючи з першого дня оформлення заявки.

Тариф «Один раз в 5 днів» - Звіт про стан вашого Фінансового здоров'я і актуальні пропозиції надаються кожні 5 днів. Вартість послуг за цим тарифом становить 168 UAH, починаючи з першого дня оформлення заявки.

Тариф «Оптимальний»
 - обирайте цей тариф, щоби отримати звіт про стан вашого Фінансового здоров'я кожні 10 днів. Вартість послуг за цим тарифом складає 133 UAH, починаючи з пергого дня оформлення заявки.

Тариф «Базовий» - обирайте цей тариф, щоби отримувати звіт про стан вашого Фінансового здоров'я кожні 15 днів. Вартість послуг за цим тарифом складає 133 UAH, починаючи з першого дня оформлення заявки.

Скасувати або відновити підписку

Якщо ви більше не хочете отримувати звіти та користуватися послугою, скасуйте підписку. Щоби відновити підписку, додайте карту в особистому кабінеті та оберіть відповідний тариф.

 

Безпека платежів

 

Безпека платжів здійснюється за допомогою БАНКА-ЕКВАЙРА, що функціонує, базуючись на сучасних протоколах і технологіях, створених міжнародними платіжними системами VISA International і MasterCard International (3D Secure, USAF). Безпека передачі інформації гарантується за допомогою сучасних протоколів безпеки в Інтернет (SSL/TLS). Передача отриманих конфіденційних даних Власника карти (реквізити карти, реєстраційні дані і т.п.) здійснюється через закриті мережі передачі даних, сертифіковані за міжнародними стандартами банківської безпеки PSI DSS 1 рівня. 

Ваші дані надійно захищені.

Ми хочемо повідомити Вас про переказ коштів

Дозволити

Ми хочемо повідомити Вас про переказ коштів

Дозволити